Güvenlik Sistemleri Keşif Formu
Yangin algilama sistemleri analog adresli yangin alarm sistemleri konvansiyonel yangin alarm sistemleri gazli sondurme sistemleri
NEUTRON slayt
diafon
crow alarm kampanya cctv kamera guvenlik sistemleri
Samsung
Biris Güvenlik Online Destek
Ziyaretçi Sayacı
Online : 0
Bu Gün Tekil : 1
Bu Gün Çoğul : 41
Dün Tekil : 1
Dün Çoğul : 52
Toplam Tekil : 51436
Toplam Çoğul : 288527
IP Adresiniz :
93.89.232.254
Hakkımızda

 

FAALİYET ALANLARIMIZ

 

CCTV KAMERA GÜVENLiK SiSTEMLERi

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ 

YANGIN ALGILAMA VE ALARM SİSTEMLERİ 

YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ 

KARTLI GEÇiŞ SİSTEMLERİ 

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ

  

 

Biris Güvenlik, Elektronik Güvenlik sektöründe yaşanan çağdaş gelişimi ve değişimi yakalamak, profesyonel kadro ve teknoloji desteğiyle; teknik, insani imkân ve yöntemleri kullanarak, sektörel başarı çizgisini yükseltmek, sektörde yönlendirici, yapıcı, güvenilen, saygı duyulan, başarılı bir kurum olmayı kendisine ilke edinmiştir.

   

Biris Elektronik Güvenlik Sistemlerinin projelendirilmesi, montaj ve satış sonrası desteğini en hızlı ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeyi ilke edinmiş, konusunda uzman kadrosu ile pek çok önemli projeyi anahtar teslim olarak gerçekleştirmiştir.Uzman arkadaşlarımız, sistemin kurulacağı mekâna yaptığı ücretsiz kesif ile risk analizinde bulunurlar. Risk tespitlerinin sonucuna dayalı olarak mekâna ihtiyaca göre size özel güvenlik proje paketi hazırlayıp fiyat teklifiyle birlikte size sunulur. Teknik ekibimiz, size en uygun bir zaman diliminde, donanım montaj ve programlamasını gerçekleştirir, sistemi devreye alırlar. Sistemi teslim etmeden önce, kullanıcılara uygulamalı eğitim verilir. Böylelikle sistem, garantili bir şekilde hazır olarak teslim edilir. Sistem tesliminden sonra da hizmetimiz suresiz olarak devam etmektedir.

 

Biris Güvenlik, Elektronik Güvenlik Sistemleri Sektöründe yeterli bilgi ve donanıma sahip, tüm sorumluluklarının bilincinde, genç, uzman ve dinamik kadrosuyla sektörde 2007 yılından beri faaliyet göstermektedir.

 

İçeriği Görüntüleyebilmek için Adobe Flash Playerı yükleyin.

Get Adobe Flash player