Güvenlik Sistemleri Keşif Formu
Yangin algilama sistemleri analog adresli yangin alarm sistemleri konvansiyonel yangin alarm sistemleri gazli sondurme sistemleri
NEUTRON slayt
diafon
crow alarm kampanya cctv kamera guvenlik sistemleri
Samsung
Biris Güvenlik Online Destek
Ziyaretçi Sayacı
Online : 0
Bu Gün Tekil : 1
Bu Gün Çoğul : 42
Dün Tekil : 1
Dün Çoğul : 26
Toplam Tekil : 51689
Toplam Çoğul : 302168
IP Adresiniz :
93.89.232.254
Speed Dome Kameralar

Speed Dome Kameralar 

 

Speed dome güvenlik kameraları, CCTV kamera güvenlik sistemlerinde en gelişmiş özelliklere sahip kamera çeşididir. Çok ileri özelliklerine paralel olarak fiyatı da oldukça yüksektir.

Pan : Sağa sola dönme, Tilt : Aşağı yukarı hareket, Zoom : görütüyü yaklaştırma uzaklaştırma ana fonksiyonlarına sahiptir. Ayrıca hazırlanan senaryoya göre otomatik tarama, tanımlanan noktalarda bekleyip, otomatik zoom yapma ve pek çok ilave özelliklere sahip olabilir. Speed dome kameralar piyasada mobese kameraları, kompakt kamera, motorlu kamera, hareketli kamera olarakta bilinir.

Speed dome kamera denilince akla yüksek hızlı modeller gelir. Daha ucuz fiyatlı slow dome kameralarda üretilmeye başlamıştır. Düşük hızlı bu slow dome kameralar hem yavaş dönme hızına sahiptir hem de gelişmiş özellikleri daha sınırlıdır.

Kompakt speed dome kameralar iç / dış her ortamda çalışacak şekilde üretilmişlerdir. Özellikle yağmur, kar, dolu, buz, fırtına, güneş, sıcaklık vb. tüm olumsuz hava şartında çalışmaya uygun en ileri seviye güvenlik kamerası gurubundadır. Speed dome kameralarda zoom özelliği 2 yöntemle yapılır. Optik zoom fiziksel olarak lensin bir mikro motor ile hareketiyle sağlanır. 36 zoom optik yakınlaştırma yapabilen kameralar üretilmiştir. Digital zoom ise kamera yazılımı sayesinde gerçekleşir. Digital zoom gerçek bir yakınlaştırma olmadığı için görüntüde dağılmalar oluşur.

Speed dome kamaralar dvr cihazları – digital görüntü kayıt cihazı, bilgisayar dvr yazılımı veya kontrol klavyesi – speed dome keyboard ile kontrol edilebilir.

Speed Dome Kameralar
Speed Dome Kameralar
Neutron NT-2841
Speed Dome Kameralar
Neutron N2023A-700TVL
Speed Dome Kameralar
Neutron N2030-600TVL
Speed Dome Kameralar
Neutron N2036-600TVL
Speed Dome Kamera
Vitec VCC-1422
Speed Dome Kamera
Vitec VCD-536D
Speed Dome Kamera
Vitec VCD-636D
Speed Dome Kameralar
Samsung Termal Kamera
Speed Dome Kameralar
SAMSUNG SCU-9051

İçeriği Görüntüleyebilmek için Adobe Flash Playerı yükleyin.

Get Adobe Flash player